Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00 з дотриманням усіх противоепідемічних норм.

EDG

Офіційний салон:CAVIO

Свій шлях компанія EDG початку в сімдесятих роках минулого століття. Її засновник завжди мріяв про те, щоб створювати предмети для декору інтер'єру різних стильових напрямків. На початку компанія випускала лінійки продукції, в яких переважали в основному квіткові і рослинні мотиви. Незабаром лінійка виробів удосконалилася і розширилася, були знайдені нові оригінальні рішення, які залучили покупців. Сьогодні в колекції бренду є багато різних тематичних напрямків, які знайшли чимало шанувальників у країнах Європи і по всьому світу.

Компанія ЕДЖ пропонує предмети дизайну інтер'єру не тільки для внутрішнього або зовнішнього простору. Її нерідко називають законодавцем світу мод декору. Щорічно вона дивує цікавими ексклюзивними колекціями, які відразу ж стають еталоном смаку і краси. Наприклад, лінійки свічок в якості новорічного декору прикрашають будинки багатьох європейців під час зимових свят. Це прекрасний подарунок для близьких людей і друзів, який завжди залишиться в пам'яті на довгий час.

Бажання компанії - створювати декор EDG, який би завжди викликав захоплення і дарував радість. Тому, щороку фахівці компанії працюють над створенням цікавих колекцій, що вражають уяву і приносять тільки позитивні емоції. Асортимент бренду представлений розкішними штучними квітами, предметами сервіровки, посуду, витонченими декоративними фруктами і овочами, елегантним декором для дому і саду, а також, різноманітними святковими товарами.

Святкові колекції - декор для каміна, різдвяні та новорічні гірлянди, букети, свічники та свічки - все також залишається одним з улюблених доповнень святкового оформлення житла. Вони володіють вишуканим стилем і зроблені з великим смаком і натхненням. З ними можна створити святкову атмосферу і радісний настрій для всіх членів сім'ї і гостей.

Купити декор EDG в гіпермаркеті 4room можна в великому асортименті.

EDG
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду