Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM відчинений для відвідувачів з 10:00 до 19:00.

Eclisse

Офіційний салон:Paolo Rossi

Компанія Eclisse виготовляє надійні сучасні системи для розсувних дверей, а також для меблів. Вона пропонує практичні просторові рішення для дому та різноманітної меблевої продукції. Її продукція бренду користується великою популярністю. Компанія вважається світовим лідером по виготовленню пеналів і механізмів для розсувних дверей або перегородок. Вони дозволяють економити простір в будинку і роблять інтер'єр більш функціональним і комфортним.

Історія компанії почалася в кінці вісімдесятих років 20 століття. Тоді з столярної майстерні, яка випускала металеві розсувні системи для дверей та вікон, вона через деякий час перетворилася в сучасну компанію, яка спеціалізується на створенні систем для розсувних дверей. Спочатку їй довелося пережити складний час високої конкуренції. Але завдяки старанній роботі і вдосконалення технології, вироби бренду вже в кінці дев'яностих років минулого століття стали користуватися великим попитом і заслужили визнання на меблевому ринку.

У компанії постійно впроваджують нові інноваційні технології і прагнуть розширити модельний ряд. Так з'явилися пенали Eclisse для розсувних дверей, які придбали величезну популярність не тільки на рідній Італії, але і в багатьох країнах світу. Переваги таких систем в тому, що вони не тільки надійні, практичні, довговічні. Вони дуже прості в установці і експлуатації, дозволяють також візуально розширити простір і при необхідності трансформувати помещеніе.Раздвіжние міжкімнатні двері Eclisse дозволяють створити ефект зникнення стіни і дарують свободу простору. До того ж установка такого варіанту дверей, замість орних, дозволяє зберегти від 2 до 8 квадратних метрів площі, що дуже корисно для малогабаритних квартир.

Розсувні двері Еклісс в Києві

Ви зможете вибрати і купити розсувні двері Eclisse в асортименті в гіпермаркеті 4room. Практичні і довговічні вироби допоможуть ефектно оформити інтер'єр квартири, зробити простір більш вільним.

Eclisse
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду