Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM з 10:00 до 20:00

Duravit

Офіційний салон:Wellco

За свою 200-річну історію компанія Duravit виготовила сотні різних сантехнічних виробів. А починалося все з виготовлення керамічних ваз та посуду. Сьогодні фабрика з Німеччини стала світовим лідером виробництва не тільки санкераміки, але і ванн, піддонів з акрилу, меблів і різних аксесуарів для ванних кімнат.

Переваги сантехніки Duravit просто незаперечні. Адже її виготовляють з екологічних матеріалів, які безпечні для людини і навколишнього середовища. До того ж, компанія постійно бере участь в різних екологічних акціях по збереженню природи. Легкі, зручні вироби, надзвичайно довговічні, стійкі до високих температур і впливу світла. Особливу увагу в компанії приділяють також естетичності продукції, що виготовляється сантехніки.

Над зовнішнім виглядом продукції Дюравіт працюють найвідоміші дизайнери, які і створюють гармонійні і стильні сантехвиробів і меблі. Незважаючи на те, що на виробництві компанії задіяні найновіші технології та всі етапи автоматизовані, в компанії проте, використовується ручна праця. Зокрема, це стосується саме керамічного виробництва. Завдяки чому створюються довговічні і практичні вироби для облаштування ванних. При цьому компанія дотримується девізу, що ванна кімната повинна бути максимально комфортною і приємною для проведення часу. Тому компанія випускає зручну і просту у використанні сантехніку, яка дає можливість перетворити ванну, в місце для релаксу, де можна приємно провести час і розслабитися, не відчуваючи ніякого дискомфорту.

Сантехніка Duravit представлена ​​у великому асортименті в нашому гіпермаркеті 4room.

Duravit
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду
Категорія
Ванна Duravit D Code
Салон: Home Sketch
Э в наявності