Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00 з дотриманням усіх противоепідемічних норм.

Dr Schutz

Офіційний салон:Твоя кімната

Німецька компанія Dr. Schutz пропонує лінійку сучасних миючих засобів по догляду за підлогами. А також спеціальні склади для захисту різних типів підлог - дерев'яних, коркових, ламінату та лінолеуму.

Компанія випускає свою продукцію на ринок вже понад 60 років, і за час свого існування змогла значно розширити свій асортимент. У ній постійно ведеться робота по адаптації виробів під всі існуючі сучасні покриття для підлоги. І для кожного виду розроблена спеціальна серія миючих і захисних засобів.

Вироби компанії призначені не тільки для фахівців займаються очищенням підлогових покриттів, але і для простих користувачів. В асортименті виробів є різні миючі засоби, засоби для виведення плям та ін. Для забезпечення екологічності та безпеки продукції, в компанії працює спеціальний дослідницький центр, який контролює якість продукції, що випускається. А також створює нові засоби. Центр співпрацює з усіма відомими і виробниками покриттів для підлоги, на основі чого і створюються нові засоби для очищення та захисту.

Засоби по догляду за підлогами Др. Шульц не тільки добре очищають поверхню, але і захищають шви, місця з'єднання. Вони прекрасно допомагають позбутися від бруду, жиру слідів від ніг. Наприклад, для паркету в асортименті бренду пропонуються різні миючі засоби. Вони дозволяють максимально якісно видалити забруднення і при цьому не впливають на блиск покриття. Всі кошти не залишають розлучень, зберігають презентабельність підлогового покриття. Крім того, в асортименті бренду є і засоби для ковроліну з натуральним і штучним ворсом. Є в лінійці і засоби для виведення плям, суха піна. Всі вони екологічні, безпечні і дозволяють відмінно справлятися з різними видами забруднень.

Догляд за підлогами Dr. Schutz Ви зможете знайти в нашому гіпермаркеті 4room в самій великому асортименті. У нас запропоновані засоби з очищення різних типів поверхонь за доступною ціною

Dr Schutz
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду
Очищувач для лакування підлог з деревини та корка
  • Хіт продажу