Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00 з дотриманням усіх противоепідемічних норм.

DEKNUDT

Офіційний салон:CAVIO

Дзеркала бренду DEKNUDT вражає не просто своїм чудовим якістю. Вони володіють бездоганним чистим зображенням. Їх ідеально рівна поверхня виконана з дотриманням усіх технологій.

Дзеркало DEKNUDT - це завжди бездоганна відображення, ідеально рівна поверхня. Їх можна назвати зразком дзеркального майстерності. Вони є справжнім втіленням чарівництва, створеного руками людини. З ними можна відчути почуття спокою, дзеркала подарують інтер'єру завершеність і обсяг навіть невеликого приміщення. Ці предмети інтер'єру не просто розширять кімнату, але і допоможуть створити потрібну атмосферу в житло, розширити або зробити яскравий акцент. Вони є прекрасними інструментами для втілення самих цікавих задумок дизайнерів для житлових будинків і ванних.

Використання високоякісних матеріалів дозволяє випускати красиві і довговічні дзеркала. Компанія задіє для створення своїх виробів скло, витратні матеріали, зроблені кращими європейськими виробниками. Високого рівня якості дозволяє домогтися ретельний контроль над всіма етапами виготовлення - від розробки ескізу дизайну до обробки скла та створення готового виробу. Вся процедура відбувається із застосуванням інноваційних розробок, задіюється технологія сріблення, шовкографії. Для декору рам застосовується обробка золотом, сріблом, патинування і ін.

У колекції представлені дзеркала в класичному і сучасних стилях. Розкішний модельний ряд представлений стильними ексклюзивними виробами, які залучають своїм незвичайним зовнішнім виглядом. Сьогодні компанія є одним з найбільших постачальників дзеркал для найвідоміших виробників меблів Європи. В асортименті є продукція для житлових приміщень, а також ванних. Вироби бренду представлені трьома колекціями. У першій - сучасні класичні моделі з рамами та без рам, виконані в різних розмірах. Друга колекція - це дизайнерські моделі, а третя - це ексклюзивні вироби, які вражають своїми формами. Крім того, компанія має своє виробництво рам, для яких використовується натуральна деревина та інші матеріали. Дзеркала стійкі до впливу вологи, перепадів температур. Вони мають високу міцність, при цьому вони легкі, відмінно зберігають свою презентабельність.

Дзеркала DEKNUDT купити можна в нашому гіпермаркеті 4room.

DEKNUDT
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду