Магазин меблів №1 в Києві
Обране

У НАС ЗАВЖДИ Є СВІТЛО. ПРАЦЮЄМО НА ГЕНЕРАТОРІ.
Оренда торгівельних площ
050-750-75-46, 050-462-27-71

DAKO

Офіційний салон:DAKO

Компанія «Дако» працює на ринку виробництва меблів з 2003 року.

Меблі мрії втілюємо в реальність

Чи уявляєте ви собі будинок без меблів? Нехай навіть з самим якісно виконаним ремонтом. Красиві стіни, підлоги, стелі і ... пустота. Ні, однозначно таке приміщення будинком не назвеш. Меблі - це те, що робить наше життя комфортним, це атмосфера нашого будинку або офісу, можна сказати, що це стиль нашого життя. Якщо це меблі для кухні - то не просто набір скриньок, стіл і табурети, а красивий, зручний якісний гарнітур, з безліччю функцій. Тут не просто зручно готувати їжу, але і приємно посидіти з сім'єю, поговорити, або просто помріяти.

Ви мрієте -ми виконуємо

Ще недавно, покупка будь-якого шафи, столу, дивана і т.д. приносила багато складнощів. У магазинах були тільки речі заводського виробництва, зроблені по одному типажу. Та й їх «дістати» було вкрай складно. Доводилося записуватися в список і чекати місяцями, а то й роками довгоочікуваної тумбочки.

Зараз все змінилося. Будь-яка ваша фантазія може стати реальністю. Кухня на замовлення, шафа купе, стінка - все це може бути зроблено за короткий час і відповідно до вашим пожеданіям. Фахівці нашої компанії знають про виготовлення меблів все. Ми працюємо з 2003 року і за цей час не тільки змогли «відточити» свою майстерність до вищого ступеня, а й детально вивчити всі тенденції моди в даному напрямку. Наша мета - виготовити високоякісні меблі, яка стане втіленням в реальність ваших бажань. Кухні за індивідуальним проектом, шафи купе, стінки і інші меблі - все це виготовляється тільки з перевірених, екологічно чистих і якісних матеріалів, які пройшли процедуру сертифікації.

Виготовлені нами кухні на замовлення будуть вірно служити вам не одне десятиліття. За це ми відповідаємо.

Отже, прийшов час для творчості. Давайте складемо меблі вашої мрії. Не знаєте з чого починати? Вам допоможуть наші дизайнери. Якщо вам потрібна кухня на замовлення, але ви її ще не можете собі уявити - просто передайте свої переваги нашого дизайнера і разом ви зможете створити шедевр. Вибір кольору, стилю, фактури, деталей - ці частини проекту складуться в оригінальну, меблеву композицію.

Дизайнер допоможе вибрати правильне розміщення, матеріали для виготовлення, і функціональні тонкощі для того, щоб ваша меблі для кухні була зручна для вас і відповідала всім вашим запитам.

Усі виготовлені нами меблі для кухні, спальні, залу, офісу, починаючи від створення індивідуального проекту і закінчуючи її установкою, ґрунтується на вашому баченні дизайну, ваші побажання та вподобання. У виробництві ми використовуємо тільки кращі матеріали і комплектуючі від відомих світових виробників і, звичайно ж, досвід наших фахівців-професіоналів.

Цінуємо вашу індивідуальність

До створення кожного проекту стінки, шафи, кухні на замовлення, ми дійсно маємо індивідуальний підхід. Ми розуміємо, що кожен наш клієнт - це неповторна особлива особистість, зі своїми звичками, смаками, фізичними можливостями, а також можливостями фінансовими. Ми пропонуємо кухні під замовлення, які не тільки стануть втіленням ваших бажань, а й співпадуть з вашими можливостями.

Отже, ми виготовимо для вас будь-які меблі: шафи купе, стінки, кухні на замовлення, Київ велике місто, і перевезення меблів становить певні труднощі. Але ви можете про це не турбуватися. Наші працівники не тільки акуратно перевезуть ваші меблі, але і професійно її встановлять.

DAKO
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду
DAKO FURNITURE 1
Салон: DAKO
Під замовлення
DAKO FURNITURE 9
Салон: DAKO
Під замовлення
DAKO FURNITURE 8
Салон: DAKO
Під замовлення
DAKO FURNITURE 7
Салон: DAKO
Під замовлення
DAKO FURNITURE 6
Салон: DAKO
Під замовлення
DAKO FURNITURE 5
Салон: DAKO
Під замовлення
DAKO FURNITURE 4
Салон: DAKO
Під замовлення
DAKO FURNITURE 3
Салон: DAKO
Під замовлення
DAKO FURNITURE 2
Салон: DAKO
Під замовлення
DAKO FURNITURE 10
Салон: DAKO
Під замовлення