Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00 з дотриманням усіх противоепідемічних норм.

Culti Milano

Офіційний салон:CAVIO
  • Країна:
    Італія
  • Напрямок:

CULTI MILANO був народжений інтуїцією еклектичного розуму Алессандро Аграте: а саме його сприйняттям, яке неймовірно випередило свій час, що простору і предмети теж можуть мати свій власний аромат; що можна було оточити себе нюхом, крім красивих речей в приємних кімнатах. Це було в 1988 році, коли Аграте приступив до свого особистого дослідження зв'язку між світом дизайну і світом почуттів, що зробило революцію в самому способі сприйняття людьми простору та об'єктів.

«Ідея створення Культури атмосфери, якої неймовірно не вистачало в нашому світі в ту епоху»

Це надихнуло на назву CULTI. Проєкт, в якому переплітаються культура і стиль, за останні 30 років пройшов ретельно продуманий творчий шлях, перетворившись в бренд з яскраво вираженим особистим духом. Особиста культура, яка сформована з нашого повсякденного досвіду. Персональний, як аромат, здатний викликати спогади. Дійсно, CULTI - це набагато більше, ніж просто аромат для будинку.

«CULTI - це можливість для людини вибрати свій аромат, який буде супроводжувати його в будинку і в житті»

CULTI пропонує абсолютно нову концепцію парфумерії: букети не потрібні, коли у нас є доступ до таких неймовірно простим і знайомим ароматом, як унікальну неповторну сировину, подаровану нам природою та Італією.

Кожен аромат ретельно розроблений в Olfactory Laboratory, щоб бути унікальним і непідвладним часу, але також щоб мати можливість чудово, продумано гармоніювати з усіма іншими ароматами, пропонуючи людям їх власний дорогоцінний шанс вибрати, яким ароматом дихати навколо них. або на їх найулюбленіших об'єктах, спогади про яких потрібно випробувати. Духи, які завжди приємно пахнуть.

Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду