Магазин меблів №1 в Києві
Обране

У НАС ЗАВЖДИ Є СВІТЛО. ПРАЦЮЄМО НА ГЕНЕРАТОРІ.
Оренда торгівельних площ
050-750-75-46, 050-462-27-71

Condor

Офіційний салон:Твоя кімната

Condor - сучасні килимові покриття для комфортного будинку і офісу

Килимові покриття європейського виробництва користуються заслуженою популярністю. Вони приваблюють різноманіттям кольорів, дизайном, практичністю, і будуть служити не один рік, зберігаючи свою презентабельність. Одним з кращих в цьому сегменті вважається бренд Condor.

Килимові покриття Кондор - кращий вибір для будинку

Голландська компанія Condor пропонує прекрасний вибір килимових покриттів, дизайн яких створювався з урахуванням модних віянь інтер'єрної моди. Її продукція буде оптимальним рішенням для комфортного будинку і офісу. В асортименті компанії представлена ​​продукція, виготовлена ​​з поліамідних, поліпропіленових ниток. Завдяки особливій технології плетіння ворсу голландські вироби можна використовувати в спальнях, дитячих, віталень, барах, комерційних закладах, де активний трафік людей.

Ковролін Condor поставляється в різні країни світу, вона користується величезною популярністю у покупців. Споживачі України також віддають перевагу продукції цього бренду, яка привертає довговічністю, зносостійкістю. Адже в пріоритеті компанії - пропонувати споживачам вироби поєднують високий рівень виготовлення і доступну ціну. При виробництві підлогових покриттів в компанії використовуються сучасні технології. Продукцію ретельно тестують на стійкість витирання, вогнестійкість, перевіряють як на неї впливають миючі засоби. Крім того, ковролін Condor успішно пройшов випробування американських і європейських інститутів на якість і безпеку для здоров'я.

Покриття для підлоги з Європи в Києві в асортименті

Великий вибір імпортного ковроліну представлений в нашому гіпермаркеті. У віртуальній вітрині Ви можете купити продукцію з колекцій компанії з Нідерландів, яка відмінно зарекомендувала себе на ринку. Вироби бренду Кондор дозволять Вам реалізувати будь-які свої фантазії щодо оформлення інтер'єру. Ви можете замовити у нас покриття для підлоги з різним розміром ворсу, кольорової палітри, візерунків.

Condor
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду