Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ "4ROOM" відкритий для відвідування з 1 травня 2021.

Concepto

Офіційний салон:Armadio
  • Країна:
    Євросоюз
  • Напрямок:

Concepto - меблі з харизмою і особливим стилем

Сучасна людина підшукуючи ідеальні меблеві рішення для свого житла, зазвичай висуває три вимоги - комфортність, функціональність і привабливий дизайн. Але все більше і більше людей бажають оточувати себе нестандартними речами, висловлюючи таким чином свою індивідуальність. Для реалізації таких ідей найбільше підійде продукція бренду Concepto - меблі з амбіціями, зі своєю харизмою і особливим стилем. Ця італійська компанія прагне випускати доступну дизайнерські меблі, за допомогою якої можна показати свій характер і бачення світу.

Купити стільці, столи концепт - отримати нестандартні меблеві рішення для житла

Продукція Concepto створена для того, щоб створювати стильний простір, привносячи в інтер'єр свіжі нотки оригінальності. Крім меблів для жому, квартир, в асортименті бренду представлені вироби сегмента HORECA. Колекція стільців і столів цього італійського бренду впізнається споживачами Європи. В Україні компанія також встигла заявити про себе і відразу привернути увагу покупців.

Меблі Concepto отримала популярність не тільки за стильний неординарний дизайн. Відмінна якість, ергономічність, практичність, демократичність цін - всі ці фактори дозволяють завоювати прихильність споживача. Продукція виробляється з дерева, пластика, металу, скла. Оригінальні комбінації різних матеріалів дозволяють створювати цікаві моделі виробів. Столи і стільці Concepto - меблі, яка зробить будь-який інтер'єр незвичайним. Варіації форм, колірних рішень дозволяють використовувати ці вироби в ролі яскравих акцентів в інтер'єрі.

Компанія активно використовує інноваційні розробки для виробництва своєї продукції. Вона пропонує крім традиційних моделей столів, стільців ще і розкладні. Наприклад, використання телескопічних направляючих дозволяє з невеликого столика можна зробити місткий стіл, за яким можна розмістити велику компанію.

Модна меблі для дому або ресторану європейського виробництва в 4room

Якщо Ви хочете зі смаком обставити вітальню, прикрасити кафе або бар, наш гіпермаркет запропонує кращий вибір меблів в Києві. У віртуальній вітрині можна замовити стільці, столи та інші предмети для інтер'єру житла або громадського закладу. Модна імпортна продукція ефектно підкреслить смак власника і буде привертати увагу.

Concepto
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду
Serenity Серенити Concepto крісло лаунж світло сіре
  • Новинка
Serenity Серенити Concepto крісло лаунж світло сіре
Салон: Armadio
Э в наявності
5 940 грн