Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM з 10:00 до 20:00

COM P AR

Офіційний салон:RIM
  • Країна:
    Італія
  • Напрямок:

Меблі Com.P.Ar володіє особливою функціональністю, гармонійністю і, можна сказати, емоційністю форм. Зовнішній вигляд продукції компанії розробляється відомими дизайнерами. А для створення практичних і ефектних виробів використовуються сучасне обладнання. На фабриці намагаються використовувати тільки екологічно чисті матеріали працюючи тільки з перевіреними постачальниками.

Сьогодні бренд вважається лідером у виготовленні журнальних столиків, аксесуарів для інтер'єру в стилі модерн. Також, користуються великою популярністю крісла цього бренду. Їх ефектний дизайн і широка кольорова палітра дозволяє створювати яскраві ефектні акценти в сучасному інтер'єрі будинку. Зацікавлять естетів і привабливі столики для сервірування, зроблені з компонування дерева і скла.

Для створення меблів СOM.P.AR компанія прагнути підсумуйте інноваційність та функціональність. Тому пропонує меблі, що володіє чіткими, елегантними лініями, дуже легку в збірці і неймовірно практичну. Тим самим бренд прагне залучити покупців, які бажають створювати створити максимально комфортний інтер'єр, без зайвих елементів, стильний і практичний.

Меблі СОМ. П. АР в Києві

Пропонуємо купити меблі Com.P.Ar в 4room в асортименті. Елегантні столики, крісла будуть стильними акцентами в будь-якому інтер'єру і стануть гордістю власника будинку.

COM P AR
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду