Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM відчинений для відвідувачів з 10:00 до 19:00. Оренда торгівельних площ 050-750-75-46, 050-462-27-71

Celegon

Офіційний салон:Paolo Rossi

Celegon - рішення для оптимізації простору будинку

Компанія Celegon виробляє апаратні відкривають системи для меблів і внутрішніх дверей. В її арсеналі представлено безліч запатентованих технологій. Компанія активно співпрацює з провідними виробниками меблів. Celegon завдяки взаємодії з відомими дизайнерами розробляє інноваційні технологічні рішення, за допомогою яких можна просто вирішувати питання доступу в приміщення і управління внутрішнім простором.

Чому варто купити продукцію Celegon

Бренд є одним з лідерів в сфері виробництва оригінальних відкривають систем. Компанія працює на ринку вже більше сорока років, її вироби широко відомі в багатьох країнах світу, в тому числі і в Україні. Одним з напрямків її діяльності є меблі. Celegon пропонує інноваційні рішення для шаф, пеналів. Компанія розробила спеціальні системи для відкриття внутрішніх складних дверей. Їх механізм відрізняється простотою і надійністю у використанні.

Celegon належить патент на що відкриваються технології ERGON® і COMPACK living, інноваційні апаратні системи. Вони дозволили збагатити асортимент внутрішніх дверей, поліпшивши використання простору. Завдяки технології Ергон можна відкривати двері в обидві сторони -на себе, від себе, вирішуючи проблему обмеженого простору. Це відмінний варіант для облаштування житла для людей з обмеженими можливостями. Двунаправленность відкриття таких дверей полегшує також вихід в громадських місцях.

Перевагами продукції бренду є високий рівень якості та надійності. Наприклад, апаратні системи піддаються випробуванням на міцність на 100 000 отворів і закриттів. Двері компанії розроблені з максимальною ергономікою, вони практичні і довговічні. Це нове рішення, що дозволяє ефективно використовувати житловий простір.

Якісні відкривають системи європейського виробництва

Шукайте універсальні міжкімнатні двері в Києві? У нашому гіпермаркеті можна замовити поворотно-зсувні системи італійського виробництва. Надійні імпортні рішення для дверей і ефективного облаштування простору приміщень у нас представлені в відмінному асортименті. У віртуальній вітрині можна підшукати прийнятний за ціною і дизайну варіант.

Celegon
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду