Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00 з дотриманням усіх противоепідемічних норм.

BPM Lighting

Офіційний салон:LUXOR iluminacion

BPM Lighting - новаторський підхід до створення освітлення

Світло в будинку асоціюється із затишком. І якщо раніше освітлювальні прилади всього лише виступали в ролі джерела світла. Сьогодні вони стали інструментом для дизайнерів інтер'єрів, за допомогою яких можна створити потрібну атмосферу в оселі. Традиційна класика в цьому плані більш передбачувана. А от сучасні стилі дають багату поле для реалізації самих незвичайних задумів. І продукція BPM Lighting підходить для цього найкраще. Її перевага - привабливий стиль, надійність і демократична вартість.

Купити світильники БПМ - краще рішення для сучасного інтер'єру

Репутацію лідера серед виробників іспанська компанія заслужила завдяки використанню інноваційних технологій. Це дозволяє випускати надійні, довговічні і доступні в ціні освітлювальні прилади, які будуть служити безвідмовно довгий час.

Колекція компанії BPM - світильники з різно стильових креативних колекцій, створених з різних матеріалів за оригінальними ескізами. Прилади освітлення - навісні або вбудовані - розробляються командою молодих дизайнерів, які віддають перевагу модним стилям - мінімалізму, модерну, арт-нуво або хай-теку. Комбінації кришталю, алюмінію, скла, шовку дозволяють отримати неординарні дизайнерські продукти. Наприклад, в Україні особливо популярні вбудовані моделі, які заглиблюються всередину поверхні. Вони успішно використовуються для оформлення інтер'єру спалень, віталень. М'який плавний світло таких світильників розслабляє, налаштовує на позитивний лад. Для їх виробництва задіють спеціально розроблений в компанії високотехнологічний композитний матеріал. Але в компанії можна замовити світлотехніку за індивідуальним проектом і отримати ексклюзивне вироби для свого будинку.

В асортименті BPM - світильники, люстри, бра, торшери, прожектори, оригінальних і традиційних форм. Всі вони виконані відповідно до вимог і норм міжнародних стандартів. Для приладів використовуються енергозберігаючі лампи, світлодіоди. Як і більшість сучасних компаній, в BPM Lighting роблять акцент на екологічності. Тому віддають перевагу натуральним матеріалам, екологічно чистим синтетичним композитам і LED-ламп.

Кращий вибір приладів освітлення в Києві

Якісні світильники європейського виробництва Ви завжди знайдете в нашому гіпермаркеті. Ми раді запропонувати розкішний вибір імпортних приладів освітлення для будинку або офісу. Сучасні і класичні моделі створені для краси і затишку Вашої оселі.

BPM Lighting
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду