Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM з 10:00 до 20:00

Big Green Egg

Офіційний салон:ГРИЛИ И БАРБЕКЮ
  • Країна:
    США
  • Напрямок:

Грилі Big Green Egg - це унікальні печі, які надають чудові можливості для виготовлення страв - копчення, підсмажування і навіть випічки. З такими пристроями можна створювати кулінарні шедеври для своєї родини і друзів.

Керамічний гриль Big Green Egg - це не просто американські барбекю, це пристрої, які зроблять життя комфортнішим, а відпочинок приємним, легким і дуже смачним. Адже звичайні продукти з їх допомогою можна перетворити в кулінарні шедеври. Вони мають відмінну функціональність, адже в них поєднуються не тільки гриль-барбекю, але і духова шафа, тандир, пароварка, коптильня. Грилі прості в управлінні, економні - для них не треба багато палива. Пристрої дозволяють коптити м'ясо, рибу, використовуючи зволожену деревну стружку, яка робить смак приготованого блюда більш насиченим. За допомогою таких печей можна легко приготувати котлети, рибу, м'ясо, гамбургери і при цьому страви виходять дуже соковиті і ароматні, з хрусткою привабливою скоринкою. Завдяки широким можливостям грилів можна кожен день радувати свою сім'ю чудовими обідами і вечерями. Тим більше, що готувати на грилі дуже просто і зручно, при цьому можна використовувати не тільки відкриті, але і різні типи решіток. Також печі Біг Грін Ег допоможуть випекти ароматний хліб, піцу, кекси, печиво, пироги і якість їх буде навіть вище, ніж у звичайній духовці.

Завдяки досконалій системі нагріву, яка зроблена на основі інновацій НАСА, кераміка печей може швидко нагріватися і процес приготування страви буде в 2 рази швидше, ніж у звичайній печі. До того ж кераміка розрахована на тривале використання, вона надійна, довговічна і практична. Грилі забезпечують не тільки комфортність в експлуатації, але і пожежну безпеку. Температура пристроїв легко регулюється і підтримувати її стабільною завжди можна без особливих зусиль. Для грубок використовується натуральне деревне вугілля, яке екологічне і економічне.

Колекція виробів бренду представлена ​​сімома різними розмірами, які призначаються для різних обсягів приготування страв - від домашнього використання до кафе і ресторанів. А завдяки наявності запатентованих елементів робить використання печей дуже економічними. Адже, використовуючи одну порцію вугілля можна підтримати температуру всередині неї більш ніж на вісім годин. До того ж кераміка може витримати до 100 000 нагрівань і при цьому якість її роботи не буде погіршуватися.

Купити грилі Big Green Egg можна в гіпермаркеті 4room. В асортименті представлені різні моделі пристроїв, як для будинку, так і для закладів громадського харчування.

Big Green Egg
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду
Категорія