Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM з 10:00 до 20:00

AYAX

Офіційний салон:AYAX

Кухні Ayaks представляють собою ексклюзивні дизайнерські предмети обстановки, які виконуються на замовлення за індивідуальним проектом. Вироби компанії володіють складною конструкцією і ефектним дизайном, що і приваблює багатьох вітчизняних споживачів. Кухні цього бренду також подобаються максимальної комфортністю, відмінною функціональністю і неймовірною стильністю.

На виробництві використовується замкнутий цикл, що дає можливість пропонувати клієнтам високий рівень виконання меблів по досить демократичній ціні. На підприємстві компанії використовується ліцензійне програмне забезпечення, новітнє обладнання та інноваційні технологічні рішення для обробки матеріалів. Для виготовлення продукції задіяні досвідчені дизайнери, конструктори і технологи. Завдяки чому кухні Аякс виходять такими сучасними, стильними, надійними і високоякісними. За допомогою кухонних гарнітурів цієї компанії можна не тільки підкреслити смак власника будинку, але і показати його статус. Крім того, клієнти зможуть розраховувати на розробку комп'ютерного дизайну 3D моделі. І не тільки кухні, а й шаф-купе, стінок, тумб, ліжок і столів.

В основі роботи компанії покладено кращі традиції меблевих майстрів з Італії, Німеччини. Вона має налагоджені партнерські відносини з виробниками високоякісних екологічних матеріалів. Меблі Аякс відповідає світовим стандартам і легко підійде для будь-яких габаритів приміщення. У компанії також запропонують цікаві конструкційні рішення, а також різну комплектацію меблів. Крім того, надається послуга монтажу вироби, надається гарантію вироби, що підтверджує високий рівень виготовлення продукції.

Купити меблі Аякс можна у віртуальній вітрині гіпермаркету 4room або зробити замовлення кухні або інших предметів інтер'єру в салоні магазині.

AYAX
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду