Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00 з дотриманням усіх противоепідемічних норм.

Altacom

Офіційний салон:RIM

Столи і стільці Altacom випускає італійська компанія, яка має високу репутацію серед споживачів Європи і світу. Її історія починалася з невеликого бізнесу, яким займалася одна сім'я. Але в кінці минулого століття невелика фабрика переросла в досить значне виробництво меблів. Її продукція призначена в першу чергу для людей, яким до душі мінімалістичний і простота.

Столи і стільці Альтаком створені для того, щоб економити простір приміщення. Вони відрізняються вишуканою мінімалістичністю, їх дизайн вражає дивовижною ергономічністю і лаконічністю форм. Завдяки стрімкому розвитку компанії, в її асортименті з'явилися цікаві колекції багатофункціональних меблів і головне місце в них займають саме розсувні столи. Моделі - трансформери відповідають всім запитам сучасного споживача, вони відмінно відповідають динамічному ритму його життя. Наприклад, моделі обідніх столів з металевим каркасом. У нього є телескопічні розсувні механізми, що дозволяють розширювати обідню площа, швидко збільшуючи його розмір за потребою. Стільниці для столів виготовляють з дерева, прикрашаючи витонченої обробкою. Стиль столів дуже елегантний і відмінно підходить для сучасного інтер'єру. Такі меблі найчастіше вибирають ті, хто віддає перевагу строгі економічні форми в оформленні інтер'єру. Популярністю користуються також стільці, консолі компанії. Це прекрасний варіант для конструктивних рішень в інтер'єрі. Вони виконані в мінімалістичному стилі, мають лаконічну ергономічну форма і дозволять заощадити місце в приміщенні. Такі предмети обстановки підійдуть для людей, які не люблять перенасичувати будинок зайвими предметами інтер'єру.

Філософія компанії полягає в постійному прагненні до розвитку, впровадження інноваційних розробок і використання так званих інтелектуальних матеріалів. На фабриці використовує сучасні технології по обробці металу, що дає можливість випускати ефектну меблеву продукцію нового покоління. Столи і стільці виготовляються з довговічних, екологічних матеріалів, вони оснащені надійними механізмами трансформації. Їх вибирають ті, хто бажає по максимуму використовувати простір в будинку і облаштувати його з максимальною комфортністю.

Меблі АЛТАКОМ в Києві

Купити меблі Altacom в гіпермаркеті 4room можна в великому асортименті. Ми запропонуємо багато цікавих моделей стільців і столів для Вашого будинку за демократичною ціною.

Altacom
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду