Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00 з дотриманням усіх противоепідемічних норм.

ADK

Офіційний салон:ADK

Меблі АДК - комфортність в кожній деталі

Коли мова заходить про м'які меблі, то перша асоціація, яка виникає - це комфорт. І це не дивно, адже на дивані або в кріслі ми відпочиваємо приходячи з роботи, дивимося телевізор або читаємо. Сьогодні у нас в країні чимало виробників відмінною меблів. Але не кожен володіє такою популярністю і відмінною репутацією як меблева фабрика АДК.

У чому переваги продукції АДК?

Меблева фабрика АДК за більш ніж десять років своєї роботи випустила багато цікавих моделей диванів, крісел, пуфів, які стануть прикрасою вітальні, спальні, кабінету. І багато українців вже відчули комфортабельність її продукції. В Україні небагато знайдеться виробників м'яких меблів, який може похвалитися повним циклом виготовлення своєї продукції. На фабриці АДК все роблять самі - від розробки проекту дизайну і конструкції моделі до випуску її в продаж. Компанія за час свого існування змогла удосконалити своє виробництво, оснастивши його високотехнологічним імпортним обладнанням. Тому, надійні, стильні, практичні, зручні вироби нічим не поступаються товарам європейського виробництва.

З появою ескізу крісла або дивана до завершення складання виробу - весь процес знаходиться під ретельним контролем. Все це дозволяє гарантувати, що споживач може купити якісні меблі. Перевіряються і матеріали, які використовуються в процесі виробництва - деревина, тканини обшивки, фурнітура, внутрішні механізми та ін. Завдяки чому АДК меблі і залишається одним з лідерів продажів на вітчизняному ринку. Адже на фабриці в основу своєї роботи ставлять перш за все відповідальність перед своїми покупцями, для яких і створюються комфортні і красиві м'які куточки, крісла. Не менш привабливою в продукції компанії є і її вартість. Вона досить демократична і доступна для багатьох. Високий рівень виготовлення, довговічність матеріалів, стильний дизайн повністю виправдовують ціну кожного виробу.

Великий асортимент вітчизняної м'яких меблів в Києві в 4room

Якщо Вам потрібна м'які меблі, в асортименті гіпермаркету 4room представлені кращі вітчизняні торгові марки. Функціональні, зручні дивани для квартири або офісу можна замовити онлайн або вибрати безпосередньо в одному з наших меблевих салонів.

ADK
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду