Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ "4ROOM" відкритий для відвідування з 1 травня 2021.

Новини та акції

Акція! ВЕНЕТО - НЕ ТІЛЬКИ МАТРАЦИ
Від салону ВЕНЕТО

16.07.2020 Акція триватиме: 16 липня - 30 вересня
ВЕНЕТО - НЕ ТІЛЬКИ МАТРАЦИ

ТОВ «ГРУПА ВЕНЕТО» з великою радістю повідомляє Вас про запуск АКЦІЇ «ВЕНЕТО - НЕ ТІЛЬКИ МАТРАЦИ» (надалі – «Акція»). З 16 липня 2020 року по 30 вересня 2020 року Ви маєте можливість придбати визначені товари за акційними цінами в магазинах Виробника.

ТОВ «ГРУПА ВЕНЕТО» розширила свій асортимент товарів. Це вже не «магазин матраців», а мережа салонів-магазинів здорового сну. М’які меблі для спальні та вітальні, текстиль для краси оселі та відпочинку, дерев’яні меблі і, звісно ж, ортопедичні матраци, топери, наматрацники... А ще - надихаюча атмосфера затишку, привітні експерти здорового сну, смачна кава, живі квіти та багато іншого! Вже багато років ми не втомлюємося робити красиві та якісні речі, адже в основі ортопедичних матраців, диванів та аксесуарів для щоденного сну – італійські стандарти якості, традиції та витончений смак.

З особливою відповідальністю команда Венето ставиться до здоров’я наших клієнтів, адже саме нами, ще в 90-х роках ХХ сторіччя було розпочато формування на українському ринку первинного попиту на товари для здорового сну.

Тож, наразі, пропонуємо Вам ознайомитись з умовами Акції «ВЕНЕТО – НЕ ТІЛЬКИ МАТРАЦИ»

1. СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ НА ОРТОПЕДИЧНІ МАТРАЦИ У період дії Акції Ви маєте можливість придбати матрац «Венето Double BICO», «Венето Люкс Мульті Софт», «Венето Grand Soft» або «Венето Lux Comfort» - зі знижкою 5%; а у разі придбання матрацу «Венето Duet», «Венето Special Bio», «Венето Інь-Янь» або «Венето Голд Плюс» - знижка складе 10% від вартості обраного Вами матрацу.

2. СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ НА ОРТОПЕДИЧНІ ДИВАНИ У період дії Акції Ви маєте можливість придбати зі знижкою 10% наступні ортопедичні дивани для щоденного сну:
Диван-ліжко Венето Честер (TPS);
Диван-ліжко Венето Річард (TPS);
Диван-ліжко Венето Дені (TPS);
Диван-ліжко Венето Габріель (TPS);
Диван-ліжко Венето Гранд;
Диван-ліжко Венето Нік.

3. СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ НА ДВОСПАЛЬНІ М'ЯКІ ЛІЖКА
3.1. У період дії Акції Ви маєте можливість придбати зі знижкою 10% будь-яке двоспальне м’яке ліжко з наступного переліку: Ліжко Венето Юніті;
Ліжко Венето Сомье Шерон;
Ліжко Венето Сомье Блюз;

4. ОТРИМАЙТЕ МОЖЛИВІСТЬ ЗАОЩАДИТИ, ПРИДБАВШИ КОМПЛЕКТ
4.1. У разі придбання комплекту, а саме: будь-якого матрацу ТМ «Венето» (крім матраців серії Family) разом з будь-яким м’яким двоспальним ліжком аналогічного до матрацу розміру, Ви маєте право отримати, або знижку на комплект у розмірі 10%, або, у разі, якщо на обраний вами товар вже встановлено знижку – збільшення розміру знижки на такий товар ще на 10%.
Окрім того, у разі придбання комплекту у подарунок* Ви маєте можливість отримати підматрацник «Венето» аналогічного до матрацу розміру, подушку «Венето Класична» - розміром 50х70 см. - 2 шт. та ковдру «Венето Комфорт Літо», розміром 140х205 см. - 1 шт.
4.2. У разі придбання комплекту, а саме: будь-якого матрацу ТМ «Венето» (крім матраців серії Family) разом з ліжком Юніті будь-якої моделі аналогічного до матрацу розміру, знижка на ліжко становить 20%, знижка на матрац 10%, або, у разі якщо на обраний Вами матрац вже встановлено знижку, розмір знижки на такий матрац збільшується ще на 10%.
Окрім того, у разі придбання будь-якого з комплектів, вказаних вище, у подарунок* Ви має можливість отримати підматрацник «Венето» аналогічного до матрацу розміру, подушку «Венето Класична» - розміром 50х70 см. - 1 шт. та ковдру «Венето Комфорт Літо», розміром 140х205 см. - 1 шт.

5. СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ НА ОРТОПЕДИЧНІ ПОДУШКИ У разі придбання у період дії Акції двох подушок ТМ «Венето» із зазначеного переліку, а саме:
«Венето Multi Spring»;
«Венето Релакс»;
«Венето Релакс Плюс»;
«Венето Дамські пальчики»;
«Венето Ортопедична»;
«Венето Комфорт Антістрес».
Ви маєте право отримати знижку 50% на кожну другу подушку, з вказаного вище переліку. Знижка надається на подушку аналогічної або меншої вартості.

6. СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ НА НАМАТРАЦНИКИ У разі придбання

  • будь-якого з наматрацників «Венето Top Light», «Венето Top Memory», або «Венето Аеrо» - знижка становить 10%;
  • будь-якого з наматрацників «Венето Фреш» або «Венето Safetу» - знижка складе 25%.

7. СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ НА МАТРАЦ «ВЕНЕТО ГОЛД ПЛЮС» У разі придбання матрацу «Венето Голд Плюс» будь-якого розміру, у подарунок* ви має право отримати подушку «Венето Multi Sping» - розміром 50х70 см – 1 шт.

8. СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ НА КРІСЛА ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ У разі придбання крісел для відпочинку із зазначеного переліку, а саме: Венето Колін, Венето Інді, Венето Полі, Венето Марті або Венето Робін Ви маєте право отримати наступну знижку:
- у разі придбання 2-х крісел для відпочинку - 10% на кожне крісло для відпочинку із переліку;
- у разі придбання 3-х крісел для відпочинку - 15% на кожне крісло для відпочинку із переліку;
- у разі придбання 4-х крісел для відпочинку - 25% на кожне крісло для відпочинку із переліку.

Дія даної Акції також поширюється у разі придбання однакових моделей крісел для відпочинку у різних кольорах та/або тканинах.

*під словом «подарунок», словосполученням «отримання у подарунок» мається на увазі придбання кожного товару за 1,20 грн. окремо, окрім підматрацника «Венето», який Ви маєте можливість отримати безкоштовно, як комплектуючу складову матрацу. Акція діє, поки товари є в наявності. Всі товари, що підлягають обов'язковій сертифікації, сертифіковані. Деякі товари можуть бути відсутні в окремих магазинах. ТОВ «ГРУПА ВЕНЕТО» має право змінювати ціни, період дії та інші умови Акції. Детальний перелік товару, на який поширюється Акція, а також іншу додаткову інформацію запитуйте в магазинах виробника.

На сторінку магазину