Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ "4ROOM" відкритий для відвідування з 1 травня 2021.

Новини та акції

Акція! РОЗПРОДАЖ «Чорна п'ятниця»
Від салону ВЕНЕТО

15.11.2019 Акція триватиме: 15 - 30 листопада
РОЗПРОДАЖ «Чорна п'ятниця»

Тільки з 15 по 30 листопада 2019 р в магазинах «Венето» знижки до 50%!
Детальніше про розпродаж «Чорна п'ятниця»:

1. Організатором Розпродажу «Чорна п'ятниця» (далі - «Розпродаж») є Товариство з обмеженою відповідальністю «ГРУПА ВЕНЕТО» (далі - «Організатор»). Адреса: Україна, м.Черкаси, вул. Юрія Іллєнка, д. 27, 18005.

2. Розпродаж проводиться Організатором на території України, в магазинах Організатора та магазинах офіційних представників Організатора.

3. Період проведення Розпродажу з 10.00.00. за київським часом 15.11.2019 р до 19.00.00 за київським часом 30.11.2019 (включно).

4. Розмір знижки на товари, щодо яких проводиться Розпродаж, становить від 15% до 50%.

5. Товари, щодо яких проводиться Розпродаж, представлені на сторінці салону Венето.

6. До груп товарів, щодо яких проводиться Розпродаж, відносяться:
6.1. товари, які вже виведені з асортименту та товари, колір і/або тканину виконання яких, виведена(о) з асортименту
6.2. товари, які тривалий час (більше 6 місяців) знаходяться на виставках магазинів Організатора та магазинах офіційних представницький Організатора без дефектів і з дефектами.

7. Увага! Товари, щодо яких проводиться розпродаж, не представлені на офіційному сайті Венето, а їх придбання або отримання консультації стосовно даних про такі товари, про можливий дефект, ціну, проводиться тільки в магазинах Організатора, магазинах офіційних представників Організатора або за контактними телефонами/адресами магазинів, зазначених в описі (фотографії) товару. Поспішайте, кількість товару обмежена! *

* Розпродаж діє, поки товари є в наявності. Організатор має право змінювати ціни, період дії, умови Розпродажу. Всі товари, що підлягають обов'язковій сертифікації, сертифіковані.

8. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення Розпродажу офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов'язковим для всіх покупців і не підлягає оскарженню.

Розіграш серед покупців товарів торгової марки «Венето»

На сторінку магазину