Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ "4ROOM" відкритий для відвідування з 1 травня 2021.

Новини та акції

Акція! ЗАПРОШУЄМО ДО СНУ
Від салону ВЕНЕТО

01.02.2020 Акція триватиме: 1 лютого - 30 червня
ЗАПРОШУЄМО ДО СНУ

ТОВ «ГРУПА ВЕНЕТО» з великою радістю повідомляє Вас про подовження АКЦІЇ «ЗАПРОШУЄМО ДО СНУ» (надалі – «Акція»). З 01 лютого 2020 року по 30 червня 2020 року Ви маєте можливість придбати визначені товари за акційними цінами в магазинах Виробника.

Запрошуємо Вас до сну кожен день, бо наші магазини – це не лише тисячі квадратних метрів з якісною продукцією, це справді саме те затишне місце, де Ви можете відпочити, розслабитись, випити кави і поговорити про будь-що з нашими красивими експертами здорового сну.

1. СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ НА ОРТОПЕДИЧНІ МАТРАЦИ
У період дії Акції Ви маєте право придбати зі знижкою 10% наступні матраци:
«Венето Double BICO»;
«Венето Люкс Мульті Софт»;
«Венето Dynamic»;
«Венето Dynamic Lux»;
«Венето Оптіма плюс»;
«Венето Special Bio».

2. СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ НА ДИВАНИ

У період дії Акції Ви маєте можливість придбати будь-який диван ТМ «Венето» для щоденного сну зі знижкою 10%.

3. СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ НА ДВОСПАЛЬНІ М'ЯКІ ЛІЖКА

3.1. У період дії Акції Ви маєте можливість придбати зі знижкою 10% двоспальне м’яке ліжко, а саме:
Ліжко Венето Сомье Жозефіна;
Ліжко Венето Сомье Олівія;
Ліжко Венето Сомье Наомі; Ліжко Венето Сомье Шерон; Ліжко Венето Сомье Блюз;

3.2. У період дії Акції Ви маєте право придбати ліжко Юніті, рекомендоване для дитячого сну, зі знижкою 10%.

4. ОТРИМАЙТЕ МОЖЛИВІСТЬ ЗАОЩАДИТИ, ПРИДБАВШИ КОМПЛЕКТ

4.1. У разі придбання
- будь-якого матрацу ТМ «Венето» (крім матраців серії Family та матраців «Венето Люкс Мульті Софт», «Венето Special Bio», «Венето Dynamic», «Венето Dynamic Lux», «Венето Double Bico» або «Венето Оптима Плюс») разом з будь-яким м’яким двоспальним ліжком аналогічного розміру знижка на матрац становить 10%, знижка на ліжко становить 20%;
- матрацу «Венето Люкс Мульті Софт», «Венето Special Bio», «Венето Dynamic», «Венето Dynamic Lux», «Венето Double Bico» або «Венето Оптима Плюс» разом з будь-яким м’яким двоспальним ліжком аналогічного розміру знижка на матрац та ліжко становить по 20%.

Окрім того, у разі придбання будь-якого з комплектів, вказаних вище, у подарунок* Ви маєте можливість отримати підматрацник «Венето» аналогічного до матрацу розміру, подушку «Венето Насолода» - розміром 50х70 см. - 2 шт. та ковдру «Венето Комфорт», розміром 140х205 см. - 1 шт.

4.2. У разі придбання
- будь-якої моделі ліжка Юніті разом з будь-яким матрацом аналогічного розміру (крім матраців серії Family та матраців «Венето Люкс Мульті Софт», «Венето Special Bio», «Венето Dynamic», «Венето Dynamic Lux», «Венето Double Bico» або «Венето Оптима Плюс»), знижка на ліжко становить 20%, знижка на матрац становить 10%;
- будь-якої моделі ліжка Юніті разом з одним із матраців аналогічного розміру «Венето Люкс Мульті Софт», «Венето Special Bio», «Венето Dynamic», «Венето Dynamic Lux», «Венето Double Bico» або «Венето Оптима Плюс», знижка на ліжко та матрац становить по 20%.

Окрім того, у разі придбання будь-якого з комплектів, вказаних вище, у подарунок* Ви має можливість отримати підматрацник «Венето» аналогічного до матрацу розміру, подушку «Венето Насолода» - розміром 50х70 см. - 1 шт. та ковдру «Венето Комфорт», розміром 140х205 см. - 1 шт.

4.3. У разі придбання
одного з диванів ТМ «Венето», а саме Габріель, Габріель (TPS), Річард, Річард (TPS), Честер, Честер (TPS), Дені, Дені (TPS), Жан, Гранд (TPS), Нік (TPS), Марк або Стенлі Ви маєте можливість отримати знижку 10% на диван, та 30% на будь-який з журнальних столиків ТМ «Венето», а саме: Террі, Палмер, Джей або Джосс.

5. СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ НА ОРТОПЕДИЧНІ ПОДУШКИ

У період дії Акції Ви маєте можливість придбати другу подушку, з вказаного нижче переліку зі знижкою у 50%, а саме:
«Венето Multi Spring»;
«Венето Ортопедична»;
«Венето Дамські пальчики»;
«Венето Комфорт Антістрес».

Знижка надається на подушку аналогічної або меншої вартості.

*під «подарунком», словосполученням «отримання у подарунок» мається на увазі придбання кожного товару за 1,20 грн. окремо, окрім підматрацника «Венето», який Ви маєте можливість отримати безкоштовно, як комплектуючу складову матрацу. Акція діє, поки товари є в наявності. Всі товари, що підлягають обов'язковій сертифікації, сертифіковані. Деякі товари можуть бути відсутні в окремих магазинах. ТОВ «ГРУПА ВЕНЕТО» має право змінювати ціни, період дії та інші умови Акції. Детальний перелік товару, на який поширюється Акція, а також іншу додаткову інформацію запитуйте в магазинах виробника.

На сторінку магазину