Магазин мебели №1 в Киеве
Избранное

Работаем с 10:00 до 20:00 без выходных.
Только по вопросам аренды 050-750-75-46

Салон LEON DESIGN

Все товары салона
Телефон
Размещение:
2 этаж / 323 место Показать на схеме
Рейтинг:
Отзывы(0)
LEON DESIGN

Салон дизайнерських рішень у сфері опалення та водопроводу. Тут представлена велика кількість дизайн радіаторів та рушникосушок, внутрішньопідлогових та над підлогових конвекторів. Змішувачів для кухні, для умивальника та душових систем. Для зручності вибору, всі можливі кольори нанесені на окремі зразки, які можна взяти з собою на об’єкт для підбору під ваш інтер’єр. 

Для радіаторів та рушникосушок відтворені всі варіанти підключення кранами та трубками, щоб Ви мали змогу бачити як саме буде виглядати ваш варіант вже після монтажу. Конвектори підключені до термостатів, що дає змогу оцінити рівень шуму від вентилятора, після чого Ви будете розуміти чи не буде він заважати під час відпочинку або сну. Всі моделі максимально відтворюють роботу у реальному житті.

Для нас важлива ваша довіра та впевненість в нас. Тому в салоні представлені моделі тільки від якісних європейських, переважно Італійських виробників. Вся продукція сертифікована та має гарантію.   

Leon Design - стильний, світлий та комфортний шоурум, де до Вас буде приходити натхнення, щоб реалізувати ваші найсміливіші рішення. Менеджери салону, тепло зустрінуть Вас, запропонують смачну каву або просекко, щоб Ви розслабилися. А після цього проконсультують та дадуть відповідь на всі ваші питання. Проведуть необхідні розрахунки та допоможуть з вибором. 

Двері салону відкриті для Вас кожного дня і ми з нетерпінням чекаємо вашого візиту.

Добавить отзыв
Поставьте оценку по 5-ти бальной шкале
5
Оставляя отзыв, я принимаю условия пользовательского соглашения