1 000 000 Интерьерных решений
Избранное

Салон Blest

Все товары салона
Телефон
(044) ХХХ ХХ ХХ показать
Размещение:
1 этаж / 215, 218, 250 место Показать на схеме
Рейтинг:
Отзывы(0)
Nikolas
12.07.2019

Nice place, nice sofas

Неля Станіславівна
12.07.2019

Попервах була реклама взуттєвого магазину "Взула і забула". Тут щось схоже. Але я б назвала "сіла і прикіпіла". Дуже файно і вічливі продавчині.

Валентина Пруш
11.06.2019

5! Жаль, что выше оценки нет. Менеджер супер. Ассортимент большой. Приятно и с пользой провели время.

Blest

Компанія Blest™ була заснована в 1999 році і з самого початку своєї діяльності в основу роботи всієї команди були закладені фундаментальні внутрішні цінності - орієнтація на якість у кожній деталі, створення унікального дизайну, технологічність та високі стандарти соціальної відповідальності.

 

Дизайн меблів Blest відповідає філософії компанії. З нашої точки зору, дизайн є необхідним елементомякості. Він має ґрунтуватися на зовнішній гармонійності у поєднанні з функціональністю та емоційним зверненням до споживача. Вироби повинні бути якісними і приносити користь – тільки такі меблі можна вважати прекрасними. Споживачів має надихати індивідуальність кожної моделі – адже ми відмовляємося від шаблонів і шукаємо особливі риси для кожного виробу.

 

Особливої уваги заслуговує асортимент меблів, які на сьогодні користуються популярністю серед різних категорій споживачів. Чого тільки коштує вітальня «Гріфіндора», яка має чарівний вигляд та неповторний шарм. Подібні гарнітури стануть у нагоді, якщо ви плануєте повністю змінити інтер’єр власної домівки. Вітальня-столова – це завжди зручно у користуванні, цікаво у плані естетики та дизайну. Зроблені з якісної деревини, насичені різноманітними елементами декору та стильною фурнітурою – вітальні від салону Blest завжди притягують погляд покупців та є одним із самих популярних товарів.

Стосовно інших моделей, які містяться в каталозі нашого салону, насамперед цікавими з точку зору корисності є наступні види та типи меблів:

- Дивани прямі та кутові моделі від європейського бренду IKEA.

- Зручні та надійні ліжка-трансформери.

- Односпальні ліжка, 2-х спальні моделі.

- Крісла, пуфи та журнальні столи.

- Різноманітні аксесуари до меблів, матраци, подушки та ковдри.

 

Що ви маєте, якщо придбаєте у нас одну із моделей? Салон Blest реалізує вироби відомих торговельних марок, серед яких дуже помітні ліжка ІКЕА. Вироби відповідають високим стандартам якості, мають заводську гарантію. Подібні товари – це оптимальний вибір для вас, за допомогою якого ви маєте чудову можливість зосередитись на обладнанні власної домівки.

Сам салон Blest, ліжка-трансформери та інші товарні позиції з нашого каталогу вражають чудовим співвідношенням ціни та якості. Безпосередньо дивує ступінь виконавчої майстерності та рівень дизайну, яким відрізняються більшість моделей та виробів нашого салону.

 

Ми вважаємо, що стилістика м’яких меблів має нелише задовольняти естетичні потреби. Естетичність – несталий показник, так як на нього впливають мінливітренди та нестабільні уявлення про прекрасне. Стилістика – це особливий почерк дизайнера, можливість відчувати потреби споживачів та втілювати їх, звертаючи увагу на кожну деталь. Меблі Blest відповідають цим вимогам – тому, незважаючи на те, що виконані у стилі мінімалізму та не мають строкатих елементів, вони завжди унікальні, нестандартні та актуальні.

 

Замовляйте та купуйте меблі європейської якості в нашому салоні. Разом з нами ви зробите власну оселю осередком комфорту та затишку, місцем приємних зустрічей та корисного відпочинку.

Добавить отзыв
Поставьте оценку по 5-ти бальной шкале
5
Оставляя отзыв, я принимаю условия пользовательского соглашения
Отзывы о магазине
Nikolas
12.07.2019

Nice place, nice sofas

раскрыть
Неля Станіславівна
12.07.2019

Попервах була реклама взуттєвого магазину "Взула і забула". Тут щось схоже. Але я б назвала "сіла і прикіпіла". Дуже файно і вічливі продавчині.

раскрыть
Валентина Пруш
11.06.2019

5! Жаль, что выше оценки нет. Менеджер супер. Ассортимент большой. Приятно и с пользой провели время.

раскрыть