Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00

Dommino

Всі товари салону
Телефон
Разміщення:
-1 поверх / 119 місце Показати на схемі
Рейтінг:
Відгуки(0)
Ростислав
12.07.2019

Купил диван Марсель. Что ж, покупкой доволен. Подходит для большой семьи. Хороший магазин.

Софья
12.07.2019

Ловким движением руки диван легко превращается в классное спальное место. Идеальный диван. Отличное обслуживание. Буду советовать друзьям.

Dommino

Сьогодні Dommino - це команда з більш ніж пів тисячі осіб, об'єднана однією ідеєю: робити реально якісний продукт. Це одна з небагатьох компаній в Україні, яка пішла по найбільш ризикованому шляху: ми самі виробляємо меблі і самі ж її продаємо. Більшість компаній, які продають дивани в Україні є всього лише продавцями і вони геть позбавлені можливості регулювати якість. Для нас же питання якості є питанням номер «1». Ми щомісяця розвиваємо власне виробництво, інвестуючи в закупівлі більш інноваційного обладнання і залучаючи висококваліфікованих фахівців.

 

 

Як ми стартували і чому?

У 1996 році ми стартували свою діяльність, як продавець м'яких меблів. Ми закуповували її у польського та українського виробника і реалізовували спочатку в місті Кривий Ріг. Єдине, замість того щоб займатися продажами, нам доводилося часто займатися виправленням у клієнтів заводський брак. Ми принципово відмовлялися працювати з поганим продуктом. Тому ми пішли по більш складному шляху і почали виробляти меблі самостійно.

 

 

Меблі для всіх!

Виробництво диванів можна порівняти з приготуванням їжі в ресторані. Якщо шеф-кухар готує свій фірмовий салат з зіпсованих продуктів, то це буде несмачно і небезпечно для здоров'я. Такий же принцип діє і для виробництва м'яких меблів. Всі «інгредієнти» повинні бути високої якості, ідеально вивірені. Тоді це буде не тільки «смачно», а й корисно здоров'я.

Dommino - це конвеєр.

Наше виробництво - це меблевий конвеєр за новітніми технологіями преміум-сегмента, на якому оптимізовані всі витрати, що робить продукцію максимально доступною для всех.Ми дали покупцеві те, що потрібно, а саме якісні дивани за цінами нижче ринкових, за рахунок прямих контактів з постачальниками . Хочете ще дешевше? Тоді гарненько подумайте про здоров'я Ваших дітей ...

 

Більше 20 салонів по всій Україні ...

До того ж нашу продукцію люблять в Грузії і Росії. Ми не просто робимо і продаємо свій продукт, ми задаємо українському ринку новий стандарт того як потрібно робити бізнес, а споживачу ми задаємо новий рівень високих потреб. Ми мріємо, щоб кожна людина хотіла купити НЕ "нормальний диван", а "КЛАСНИЙ !!!". Мріємо, щоб кожен бізнесмен хотів робити свою справу з повною відповідальністю за наслідки свого продукту. Ці принципи допомагають нам підкорювати нові вершини і робити життя наших покупців максимально комфортною ...

Додати відгук
Поставьте оцінку за 5-ти бальною шкалою
5
Залишаючи відгук, я приймаю умови користувальницької угоди
Відгуки про магазин
Ростислав
12.07.2019

Купил диван Марсель. Что ж, покупкой доволен. Подходит для большой семьи. Хороший магазин.

розкрити
Софья
12.07.2019

Ловким движением руки диван легко превращается в классное спальное место. Идеальный диван. Отличное обслуживание. Буду советовать друзьям.

розкрити
Дмитрий
12.06.2019

Спасибо менеджеру, помог подобрать диван для семейного отдыха. Теперь Хилтон - главная достопримечательность нашего дома.

розкрити