Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00

Artwood

Всі товари салону
Телефон
Разміщення:
-1 поверх / 138 місце Показати на схемі
Рейтінг:
Відгуки(0)
Artwood

                Artwood Ukraine - саме той виробник меблів, який зможе задовольнити запити та побажання більшості клієнтів. Адже ми виготовляємо м’які меблі (дивани, ліжка, банкетки, крісла, стінові панелі, пуфи), корпусні меблі (кухні, гардеробні, вітальні, комоди, тумби), меблі з металу (дивани, крісла, стільці, стелажі, опори) , меблі з дерева (столи, столи з дерева з додаванням епоксидної смоли, стільці, крісла, комоди, консолі, фасади ) – і все це не повний перелік продукції під замовлення, високої якості та за помірну ціну. Асортимент нашої продукції постійно оновлюється та розширюється. У своїх виробах ми використовуємо тільки перевірені, екологічні та якісні матеріали.

         Виробничі потужності Artwood Ukraine знаходяться в містах Києві та Полтаві. 

         Ми також виготовляємо меблі для ресторанів та кафе. Нашими виробами користуються відвідувачі ресторанів столиці і не тільки. Співпрацюємо з дизайнерами та дизайнерськими бюро по їх проектах.

         Ми завжди раді новим та постійним клієнтам, та впевнені, що зможемо допомогти їм втілити в життя їх проекти та задуми.

          Furniture with soul (меблі з душою) – це девіз нашої компанії. Ми вкладаємо частку своєї душі у власні вироби, щоб вони приносили комфорт та якість їх власникам.

Додати відгук
Поставьте оцінку за 5-ти бальною шкалою
5
Залишаючи відгук, я приймаю умови користувальницької угоди