Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00 з дотриманням усіх противоепідемічних норм.

Romagnoli

Офіційний салон:Секрет

Romagnoli - популярний італійський виробник дверей, сходів і фурнітури. Продукція цієї компанії відома тим, що вона виготовляється з натуральної деревини, має високий рівень якості.

Сьогодні компанія вважається одним з лідерів виробництва продукції з дерева. За більш ніж тридцять років свого існування, вона стала законодавцем моди у світі дизайну дверей. Бренд пропонує різноманітні моделі на різний смак та уподобання. У компанії постійно шукають нові можливості, використовують інноваційні технології для створення нових інтер'єрних рішень. При цьому не забуває і про збереження навколишнього середовища, тому застосовують новітні методики обробки дерева, що дозволяє зберігати його природну красу. Крім того, двері Ромагнолі придбали свою популярність завдяки своєму унікальному дизайну, який робить їх пізнаваними на ринку. Також, велика увага приділяється і декору виробів. Дизайн виробів-це не тільки традиційна класика, але і пошук різних креативних рішень. Тому в колекції можна знайти чимало оригінальних моделей міжкімнатних дверей, які відмінно впишуться в сучасний стиль оформлення приміщення.

Двері Ромагнолі відразу звернуть на себе увагу - їх вигнуті лінії, вишуканий декор наявність ефектних декоративних елементів і ручного різьблення на лиштви викликають незмінне захоплення. Також, ексклюзивності дверей додає стильна гравірування на склі, незвичайні конфігурації капітелі. Завдяки чому вироби бренду завжди залишають незабутні враження.

Для декору міжкімнатних дверей використовуються тільки натуральні матеріали - дерево, шкіру. Над створенням продукції працюють відомі дизайнери, саме тому міжкімнатні та вхідні двері Ромагнолі можна назвати відмінною дизайнерською знахідкою, яка зробить будь-який інтер'єр модним і ексклюзивним. До того ж, продукція бренду відповідає всім вимогам надійності, практичності і довговічності. Двері можуть прекрасно зберігати тепло і захищати будинок від вуличного шуму. А завдяки гармонійному поєднанню дерева і скла, витонченості форм вони завжди бажана покупка для багатьох. Можна сказати, що двері італійського бренду - то справжній художній шедевр, в якому поєднується новаторські дизайнерські ідеї і високий рівень якості. Купити двері Ромагнолі Ви можете в нашому гіпермаркеті 4room.

Romagnoli
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду