Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM з 10:00 до 20:00

NATISA

Офіційний салон:TREVISO

Natisa - елітні меблі, зроблена в Італії. Бренд з'явився на ринку в 2011 році, і зумів за досить короткий термін завоювати серця споживачів в різних країнах світу.

Меблі Natisa - це стильні кухонні столи, стільці, створені кращими італійськими дизайнерами. Їх виготовляють з високоякісного металу, дерева. У каталозі продукції італійської фабрики представлені моделі меблів в різних стилях. Але перевага віддається сучасному - хай-тек, мінімалізм. Чимало виробів є і в популярному японському стилі.

Продукції фабрики притаманний особливий, впізнаваний стиль, який привертає увагу покупця в першу чергу своєю неймовірною комфортністю. Столи, стільці НАТІС сьогодні прикрашають будинки не тільки жителів Європи, Америки, Азії. Їх можна побачити в інтер'єрах кафе, ресторанів, барів по всьому світу.

Поєднання металу і дерева дозволяє створювати модні предмети інтер'єру, які відрізняються простотою і елегантністю. Стільці для кухні відбуваються штучною шкірою, високотехнологічної міцної тканиною. Для барной меблів використовуються поєднання хромованою стали і натурального дерева, з обробкою з натуральної шкіри.

З такими меблями можна додати інтер'єру кухні нотки легкості, невимушеності. Адже її форма, конструкція відрізняється легкістю, простотою ліній, в ній відсутня криклива химерність. Продукцію бренду можна дізнатися також по чіткості геометрії форм і підкресленою простоті стилю Шляхетна стриманість - відмінна риса продукції італійської фабрики. Можна сказати, її фахівцям цілком вдалося поєднати досвід майстрів меблевої справи і сучасні інноваційні розробки. При цьому ціна стільців, столів NATISA залишилася доступною для більшості покупців.

Всі меблі фабрики проходить ретельну перевірку в лабораторіях з наступною сертифікацією. Використовувані матеріали тестуються, столи, стільці піддаються випробуванням на міцність, безпеку. І тільки тоді продукція може надійти в продаж. Саме тому вирішивши купити меблі NATISA, можна бути впевненим в її бездоганній якості і довговічності в експлуатації.

У нашому гіпермаркеті представлений відмінний вибір столів та стільців цього відомого італійського виробника. Ви зможете придбати предмети меблювання в віртуальній вітрині або відвідавши салон.

NATISA
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду
Категорія
Стілець Cia graphite
Салон: TREVISO
Э в наявності