Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM відчинений для відвідувачів з 10:00 до 19:00.

Lucide

Офіційний салон:ROM

Бельгійські світильники Lucide - це максимальна продуктивність, гідний функціонал, бездоганна якість кожної моделі і чудовий дизайн. Компанія поєднує високі технології з перевіреними формами і елегантністю.

Бренд Lucide пропонує настінні і настільні світильники, екстравагантні підвісні люстри, торшери та ергономічні настільні лампи. Вони виготовлені з довговічних матеріалів. У дизайні дивним чином комбінуються деревина, скло, імітація грубого необробленого бетону і каменю, состаренной бронзи і футуристичного "рідкого" металу.

Компанія пропонує декілька фантастичних серій для любителів традиційного стилю ретро або приголомшливого сучасного лофт. Є тут і класичні мотиви - в моделях з тканинними абажурами і підвісками з прозорого скла.

Компанія Lucide відома на ринку освітлювальних приладів понад двадцять років. Весь цей час вона прагне слідувати інновацій в області світлотехніки і створює ефектні люстри і торшери для дизайнерських просторів. Тут є і прості в оформленні функціональні прилади, і дуже красиві незвичайні дизайнерські речі. Висока якість виконання - відмінна риса всіх виробів. Бельгійці, прекрасно розбираються в комбінації матеріалів, завжди пропонують своїм клієнтам краще. Світильники Lucide допоможуть Вам перетворити просторий хол, респектабельну вітальню або затишний кабінет.

Lucide
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду