Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM з 10:00 до 20:00

BERRY ALLOC - це ламінат з високим рівнем виконання, надійності і міцності. Його товщина становить від 8 до 11 міліметрів, що забезпечує довгий термін експлуатації підлог. Покриття зможе витримати високі навантаження. Завдяки своїй стійкості ламінатна дошка зробить більш затишним будинок, забезпечуючи тепло і звукоізоляцію. До того ж, вона має високу щільність, відмінною опірністю до механічних впливів. Покриття не складне в монтажі, легке у догляді.

У колекції квітів можна вибрати світлі і темно - коричневі відтінки декору. Це красиві і міцні, витончені підлоги, які можна використовувати для оформлення квартир, будинків, а також, комерційних приміщень.

Ламінат Беррі Аллок випускається в компанії, що з'явилася в результаті злиття двох підприємств - бельгійського і норвезького. Вони були відомі споживачам в Європі виробництвом підлогових покриттів високого класу. У компанії сьогодні створюють продукцію, яка є лідером на світовому ринку. Для продукції використовуються інноваційні розробки та залучаються кращі дизайнери. Завдяки чому створюються унікальні інтер'єрні рішення, що володіють бездоганними естетичними, технічними характеристиками. Компанія має патент на розробку замку для паркету, який став проривом сфері виробництва покриттів для підлоги. Це технологія сьогодні досить популярна, завдяки такому з'єднанню, ламінована дошка не деформується, забезпечуючи високу міцність. При цьому монтаж виробляється набагато простіше, швидше, покриття при необхідності можна використовувати багаторазово.

Бельгійський ламінат BERRY ALLOC зберігає свій зовнішню привабливість завдяки своїм відмінним експлуатаційним характеристикам. Він має високу зносостійкість, надійність, володіє вологостійкістю. Його можна використовувати в приміщеннях, де підвищена вологість - кухнях або ванних кімнатах. Структура ламінату складна, це багатошарова дошка, яка складається з плити, підкладки, стабілізуючого шару, декоративного паперу, верхнього покриття, що захищає від витирання, а також замку з'єднання. Така багатошаровість забезпечує довговічність, міцність підлог і їх стійкість до зовнішніх механічних впливів. Ламінат безпечний, екологічний, його часто укладають в дитячих. Дошка має антистатичні властивості, вона гіпоалергенна, не є небезпечною для тварин, дітей. Підлога мають різноманітні колірні рішення, в колекції представлені різноманітні відтінки натуральних порід дерева, а також імітації інших поверхонь.

Ви можете купити ламінат BERRY ALLOC у нас. Гіпермаркет запропонує великий вибір різноманітних колірних варіацій, що дозволить облаштувати будинок, який буде дарувати радість і найприємніші відчуття.

BERRY ALLOC
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду
Категорія
Ламинат Berry Alloc Chateau Texas Light Brown
Салон: Holz
Э в наявності
754 грн