Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM з 10:00 до 20:00

Askona

Офіційний салон:Askona

Матраци Askona подарують повноцінний відпочинок всій родині

Можна просто виробляти продукцію для відпочинку, невибагливу і зручну. А можна створювати вироби, які б служили для поліпшення якості сну. Саме так робить шведська компанія Askona. В основі її роботи забезпечити високу якість матраців, які призначені для здорового відпочинку людини. Тож не дивно, що кожен третій житель Європи віддає перевагу продукції цієї торгової марки. В Україні матраци бренду користуються незмінним попитом серед тих, хто цінує якісний і спокійний сон.

Чому варто вибрати матраци Аскона

Швейцарська фірма Аскона по праву вважається лідером у сфері товарів для сну. Серед різноманітної продукції європейського виробництва, її вироби вигідно відрізняються. І мова йде не тільки про високий рівень якості. Матраци бренду є новим поколінням товарів, які створюються з використанням інноваційних розробок і матеріалів. Адже в компанії прагнуть створити для сучасної людини ідеальне місце для відпочинку. Тому постійно працюють над вдосконаленням своїх виробів, розробляючи нові технології, пропонуючи споживачам унікальні спальні системи.

Споживачів приваблює багата колекція матраців торгової марки Aскона. Каталог представлений різними моделями ортопедичних матраців, а також, ковдрами, подушками та іншими аксесуарами для сну. В європейських країнах вже оцінили по достоїнству різноманітні моделі - надійні та зручні, з доступною ціною. В асортименті бренду є пружинні і безпружинні варіанти, призначені для одно-, двоспальних ліжок, а також, дитячі. На них можна чудово розслабитися після важкого робочого дня. Матраци Askona виготовляються виключно з екологічних матеріалів, що відповідають світовим стандартам. Тож не дивно, що все більше бажаючих замовити якісний матрац з'являється і в нашій країні. Попитом користуються ортопедичні моделі, які здатні забезпечити відмінну підтримку спини. Вартість їх цілком демократична, тому багато покупців і віддають перевагу вибору такого спального місця.

Кращі товари для повноцінного сну в Києві в гіпермаркеті 4room

Де придбати матраци аксонів? В каталозі гіпермаркету 4room Ви зможете придбати практичні, зручні приналежності для сну. Стильні імпортні матраци подарують радість від гарного відпочинку і принесуть тільки позитивні емоції від використання. Надійні, практичні, довговічні - такі вироби створені для затишку і щастя.

Askona
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду