Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ "4ROOM" відкритий для відвідування з 1 травня 2021.

Новини та акції

Акція! Знижка на фарби Kolorit Legenda і Kolorit Idol
Від салону Color Studio Tikkurila

01.04.2020 Акція триватиме: 1 - 30 квітня
Знижка на фарби Kolorit Legenda і Kolorit Idol

Герої щоденного прибирання! Квітнева знижка на ультрастійкі і ультраматові фарби Kolorit Legenda і Kolorit Idol, які витримують все!

Обставини останніх днів формують новий запит на особливу стійкість пофарбованих поверхонь. На перше місце сьогодні ставиться здатність витримувати часту санітарну обробку дезінфікуючими засобами. Компанія Kolorit проводить квітневу акцію на товари, які якісно вирішують ці проблеми.

Універсальна вигода
Зазвичай, стіни мають, що легко миються, мають напівглянсову або напівматову ступінь блиску. Фарби Idol і Legenda унікальні своєю ультраматовістю. При цьому вони мають ультрастійкість до миття - 1-м класом по опору стирання. Тому готове покриття відмінно витримує не тільки вологу обробку, але і механічне чищення.

Пам'ятайте, що будь-який карантин пройде, але питання здоров'я та безпеки - залишиться. Фарби Idol і Legenda мають екомаркування Жива планета і не завдають шкоди алергікам. Вибираючи безпечні і практичні матеріали від бренду Kolorit, ви вкладаєте в безпеку вашого майбутнього і майбутнього ваших дітей.

Щоб ви могли випробувати акційні товари вже зараз, ми даємо на них знижку - 10%! Термін акції: з 1-го по 30-е квітня 2020.

На сторінку магазину