Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00 з дотриманням усіх противоепідемічних норм.

Новини та акції

Акція! Завітай за теплими подарунки
Від салону ВЕНЕТО

27.11.2018 Акція триватиме: 27 листопада - 31 січня
Завітай за теплими подарунки

Зимовий подих вже відчувається, а новорічні свята наближаються!

Підготовку до холодних вечорів та ранків ми почали ще з минулою акцією «Спекотні знижки», але для тих, хто не встиг обрати та замовити неймовірні товари під час її дії, маємо гарну новину – ми не зупиняємося дарувати: економію та вигоду, теплі подарунки та насолоду для справжнього комфорту від торговельної марки «Венето».

Отож, мершій дарувати подарунки та радість близьким негайно, не чекайте Новорічну ніч, здійснюйте мрії вже зараз!

Замовляйте, телефонуйте, консультуйтесь та насолоджуйтесь!

МАТРАЦИ

Знижка 10%:

  • «Венето Aсtive Dual»
  • «Венето Double BІСO»

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ:

І.

При придбанні будь-якого з диванів ТМ «ВЕНЕТО» з пружинним блоком «Бонель», а також дивану «Жан», «Марк» або «Олівер» отримуйте, на вибір подарунок – подушки «Венето Класична», розміром 50х70 см., 2 шт., або покривало «Венето Дотик природи» (склад: 100% вовна, розмір 140х200 см).

  • При придбанні будь-якого з диванів з мультипружинним блоком Multi Pocket Spring, отримуйте, на вибір подарунок – покривало «Венето Дотик природи» (склад: 100% вовна, розмір 140х200 см.), або знижку 25% на топер-наматрацник «Венето TОП Лайт», «Венето Аеро », «Венето ТОП Меморі » 

Дивани з мультипружинним блоком Multi Pocket Spring та покривало «Венето Дотик природи» на сайті не представлені, але доступні до замовлення).

ІІ.

Якщо ви купуєте комплект, а саме, будь-яке двоспальне м'яке ліжко разом з будь-яким ортопедичним матрацом аналогічного розміру (крім матраців серії Family) – знижка на м’яке ліжко та матрац становитиме по 10%. Крім того, ви маєте можливість отримати у подарунокковдру «Венето Комфорт», розміром 140х205 см., та подушки «Венето Класична» -2 шт., розміром 50х70 см.

Детальніше щодо економії:

  • Під економією мається на увазі загальна сума заощаджень на обрані товари, а саме: різниця між базовою знижкою (при придбанні матрацу та ліжка окремо) та збільшеною знижкою (при придбанні комплекту – матрацу та ліжка разом), а також вартість подарунків при придбанні такого комплекту (для прикладу: м’яке ліжко «Блюз», з розміром спального місця 160х200 см., матрац «Венето Комфорт Мульті» аналогічного розміру та подарунків (підматрацник, подушки «Венето Класична» - 2 шт., розміром 50х70 см., ковдра «Венето Комфорт», розміром 140х205 см.).

Подарунок може отримати покупець, який придбав будь-яке двоспальне м’яке ліжко та матрац аналогічного розміру, крім матраців серії Family.

Під подарунком мається на увазі придбання вказаного товару за 1,20 грн. із ПДВ (за кожну одиницю окремо). Щодо економії, у разі придбання ліжка іншого розміру, у іншій тканині та у поєднанні з іншим матрацом запитуйте у магазинах офіційних представників.

ІІІ.

При купівлі матраців «Венето» будь-якої моделі (крім матраців серії Family) на всі наматрацники, а саме: «Венето Safety», «Венето Термо», «Венето Термо з боковиною», «Венето Фреш» відповідного розміру діє знижка 50%.

Вказана спеціальна пропозиція не діє при купівлі матрацу з ліжком та подарунками.

IV.

При купівлі будь-якої подушки (крім «Венето Класична», «Венето Memory Orthopedic», «Венето Multy Lux») будь-яка друга подушка, зі знижкою 30% (знижка надається на подушку аналогічної або меншої вартості).

Акція діє з 15.11.2018 р. до 31.12.2018 р.

* Під подарунком мається на увазі придбання товару за 1,20 грн. з ПДВ. Акція діє, поки товари є в наявності. Всі товари, що підлягають обов'язковій сертифікації, сертифіковані. Деякі товари можуть бути відсутні в окремих магазинах офіційних представників ТОВ «ГРУПА ВЕНЕТО». Колір товару може відрізнятися від зазначеного на зображенні. ТОВ «ГРУПА ВЕНЕТО» має право змінювати ціни, період дії та інші умови акцій.
На сторінку магазину