Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM з 10:00 до 20:00

Новини та акції

Акція! Нам 25 років - Вам подарунки
Від салону ВЕНЕТО

21.06.2018 Акція триватиме: 21 червня - 24 серпня
Нам 25 років - Вам подарунки

Компанії Венето в цьому році виповнюється 25 років!

У зв'язку з цією радісною подією ми проводимо Акцію «Нам 25 років - Вам подарунки» і розігруємо чудові призи серед наших покупців - набір продуктів ТМ «ВЕНЕТО» , до якого входять:

 • ліжко «Магнолія» в тканини Magelan Aqua Sea, розміром 160х200 см .;
 • матрац «Венето Family Bio», розміром 160х200 см .;
 • 2 подушки «Венето Класична»;
 • ковдру «Венето Комфорт Літо», розміром 200х220 см.

Крім основного призу, серед усіх учасників будуть розіграні додаткові призи, а саме:

 • матрац «Венето Ерго Мікс», розміром 90х200 см .;
 • матрац «Венето Ерго Оптима», розміром 90х200 см .;
 • 3 подушки «Венето Magic».

Умови акції:

Для того щоб стати учасником Акції необхідно:

 1. В період з 01.06.2018 р по 24.08.2018 р в будь-якому магазині «Венето» * придбати ліжко, диван або матрац.
 2. Заповнити невелику анкету і передати її продавцеві.
 3. Очікувати розіграш призів, який відбудеться 25 серпня (субота) о 12.00. і буде здійснюватися шляхом випадкового вибору анкет з лототрону.
 Місце проведення розіграшу: г. Киев, Оболонський проспект, 21Б, 
ТЦ «Dream Town» 2, 1 поверх

PS Зверніть увагу, що доставка Призів здійснюється за рахунок одержувача - Переможця розіграшу.

Офіційні правила акції «Нам 25 років - Вам подарунки»

1. Організатор та Виконавець Акції «Нам 25 років - Вам подарунки»

1.1. Організатором та Виконавцем Акції «Нам 25 років - Вам подарунки» (далі - Акція) є Товариство з обмеженою відповідальністю «ГРУПА ВЕНЕТО». Адреса: Україна ,. Черкаси, вул. Юрія Іллєнка, 27 18005.

2. Територія дії акції

2.1. Акція проводиться Організатором на території України, у всіх магазинах суб'єктів підприємницької діяльності, що мають статус офіційного представника ТОВ «ГРУПА ВЕНЕТО».

3. Період проведення Акції

3.1. Акція проводиться в період з 09 год. 00 хв. 01.06.2018 р по 22 год. 00 хв. 24.08.2018 р (Далі - період проведення Акції).

4. Учасниками Акції «Нам 25 років - Вам подарунки» можуть бути дієздатні громадяни України, які на період проведення Акції досягли 18 років і які проживають на території України. Не можуть бути Учасниками Акції працівники Організатора, що беруть участь в підготовці чи проведенні Акції, а також їхні близькі родичі.

5. Умови для участі в Акції

5.1. В період проведення Акції, а саме, з 01.06.2018 р по 24.08.2018 р У будь-якому магазині «Венето» * придбати ліжко, диван або матрац ТМ «ВЕНЕТО».

5.2. Заповнити невелику анкету і передати її продавцеві.

6. Визначення Переможця Акції

6.1. Переможцем Акції вважається 1 (один) Учасник Акції, який виконав усі умови цих Правил та який був обраний шляхом випадкового вибору анкет з лототрону.

6.2. Розіграш призів відбудеться 25 серпня (субота) о 12.00.

6.3. Місце проведення розіграшу г. Киев, Оболонський проспект, 21Б, ТЦ «Dream Town» 2, 1 поверх.

6.4. Переможець Акції набуває право на отримання Призу Акції, визначеного в п. 7. Правил.

6.5. Переможець Акції може отримати тільки 1 (один) Приз Акції та використовувати його на свій розсуд.

6.6. У випадках, перерахованих в п. 8.7. Правил, переможець Акції втрачає право на отримання Подарунку Акції та перестає бути Переможцем Акції.

6.7. Остаточні результати визначення переможця Акції фіксуються Виконавцем і відображаються в протоколі. Результати проведення Акції, зафіксовані Виконавцем в вищевказаному протоколі, є остаточними і такими, що не підлягають оскарженню.

6.8. Оголошення Переможця Акції відбудеться 25 серпня (субота) о 12.00, а адресою: Київ, Оболонський проспект, 21Б, ТЦ «Dream Town» 2, 1 поверх.

7. Приз Акції:

Призом Акції «Нам 25 років - Вам подарунки» є компенсація повної вартості комплекту товарів ТМ «ВЕНЕТО», до якого входять:

 • ліжко «Магнолія» в тканини Magelan Aqua Sea, розміром 160х200 см .;
 • матрац «Венето Family Bio», розміром 160х200 см .;
 • 2 подушки «Венето Класична»;
 • ковдру «Венето Комфорт Літо», розміром 200х220 см.

А також додаткових призів-товарів, а саме:

 • матрац «Венето Ерго Мікс», розміром 90х200 см .;
 • матрац «Венето Ерго Оптима», розміром 90х200 см .;
 • 3 подушки «Венето Magic».

8. Порядок, умови і терміни отримання призу Акції:

8.1. Протягом 5 (п'яти) календарних днів з дня оголошення Переможця, Переможець Акції зобов'язаний зв'язатися з Організатором шляхом надсилання електронного повідомлення на пошту ([email protected]) і підтвердити свою згоду на отримання Призу Акції.

8.2. В електронному повідомленні, направленому відповідно до п. 8.1. Правил Переможець Акції повинен вказати дані, необхідні для відправки йому призу, а саме: ПІБ Переможця Акції, номер мобільного телефону, повну адресу для оформлення фактичної доставки призу.

8.3. Одночасно з передачею електронної пошти, Переможець Акції повинен надіслати Організатору скановані копії документів, необхідних для отримання Призу Акції, а саме:

- скановану копію дійсного паспорта громадянина України (всі сторінки) Переможця Акції; - скановану копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера Переможця Акції, а для осіб, які відмовилися від присвоєння їм ідентифікаційного номера, - скановану копію сторінки паспорта з відповідною відміткою уповноваженого органу.

Зазначені документи надаються Організатору з метою нарахування і перерахування до відповідних бюджетів податків, передбачених податковим законодавством України та передачі Призу Акції.

8.4. Після відправки електронного повідомлення відповідно до п. 8.1. і 8.2. Правил, а також сканованих копій документів відповідно до процедури, описаної в п. 8.3., Приз Акції протягом 5 (п'яти) банківських днів буде відправлено на вказану адресу за рахунок Переможця.

8.5. Приз Акції вручається тільки тій особі, яка отримала право на його отримання відповідно до умов даних Правил. Приз Акції вручається виключно в порядку, встановленому цими Правилами. Переможець Акції не має права передати будь-яким третім особам право на отримання Призу Акції.

8.6. Організатор і пов'язані з Акцією особи не несуть відповідальності за подальше використання переможцем Акції Приз Акції після його вручення та / або неможливість такими переможцями Акції скористатися отриманим Призом Акції з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання такого Призу Акції.

8.7. Переможець Акції автоматично втрачає придбане ним право на отримання Призу Акції, а також перестає вважатися Переможцем Акції, без будь-яких компенсацій, в наступних випадках:

8.7.1. якщо такий Переможець Акції, у встановлений цими Правилами період, не надасть підтвердження можливості і згоди на отримання належного йому Призу Акції;

8.7.2. якщо такий Переможець Акції не здійснить дії, передбачені в п. 8.2.- 8.5. цих Правил та інших зобов'язань, передбачених цими Правилами;

8.7.3. якщо такий Переможець Акції заявив про свою відмову від отримання Призу Акції будь-яким доступним способом;

8.7.4. якщо такий Переможець Акції вказав неправильні / неточні дані;

8.7.5. в разі неможливості ідентифікувати Переможця Акції;

8.7.6. в разі неналежного виконання та / або порушення умов цих Правил.

8.8. Неухильне дотримання всіх умов цих Правил та надання всіх передбачених документів та / або інформації є необхідною умовою отримання призу Акції. Невиконання будь-яких умовах, передбачених цими Правилами, позбавляє переможця Акції права на отримання призу Акції. При цьому, Переможець Акції вважається таким, що відмовився від отримання Призу Акції і не має права на отримання від Організатора Акції будь-якої компенсації.

8.9. У разі неможливості вручення відповідного Призу Акції першому Переможцю Акції з будь-яких, не залежних від Виконавця причин, розіграш призу здійснюється повторно, на умовах, передбачених розділом 8 цих Правил в строки, додатково встановлені Організатором.

9. Надання інформації:

9.1. Беручи участь в Акції, Учасник Акції розуміє і погоджується з тим, що в разі визнання його Переможцем Акції будь-яка надана інформація, в тому числі персональні дані Учасника Акції, можуть збиратися, використовуватися, оброблятися, поширюватися і зберігатися Організатором виключно з метою нарахування і перерахування в бюджет податків, пов'язаних з врученням призу Переможцю Акції, внаслідок того, що Організатор є податковим агентом по утриманню податків в рамках проведення Акції, а також з метою поінформований ия такого Учасника Акції про результати визначення переможців акції, вручення Призу акції і фіксації результатів акції в протоколах.

9.2. Добровільно надаючи персональні дані про себе, Учасник Акції підтверджує свою згоду на збір, зберігання, використання, обробку та розповсюдження таких даних Організатором, в разі визнання такого учасника Переможцем Акції, а також що він ознайомлений з правами, які стосуються його персональних даних.

9.3. Зазначене в цьому розділі використання інформації / даних Учасника Акції не компенсується (не оплачується) Організатором.

9.4. Надання Учасником недостовірних / некоректних даних для участі в Акції, ненадання передбачених цими Правилами даних / інформації, в тому числі із засобів зв'язку з таким Учасником Акції, звільняє Організатора від обов'язку вручити Приз Акції і такий Учасник Акції втрачає право на отримання належного йому Призу Акції .

10. Інші умови Акції:

10.1. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення Акції офіційним визнається тлумачення Організатора Акції, яке є остаточним і обов'язковим для всіх учасників Акції та оскарженню не підлягає.

10.2. Оподаткування Призу Акції відбувається згідно з чинним на момент вручення призу Акції законодавством України. Податковим агентом по утриманню податків є Організатор.

10.3. Своєю участю в Акції всі Учасники повністю погоджуються з цими Правилами та зобов'язуються їх виконувати.

10.4. Організатор залишає за собою право відсторонити від участі в Акції учасників, які порушили дані Правила.

10.5. Всі Учасники Акції самостійно і за свій рахунок оплачують всі будь-які витрати, понесені ними у зв'язку з участю в Акції, крім оподаткування Призу Акції, яке здійснюється Організатором відповідно до умов чинного законодавства України.

10.6. Якщо з якої-небудь причини будь-який аспект даної Акції не може проводитися так, як це заплановано, включаючи причини, викликані зараженням комп'ютерними вірусами, неполадками в мережі Інтернет, маніпуляціями, несанкціонованим втручанням, фальсифікацією, технічними неполадками або будь-який інший причиною, неконтрольованою Організатором, яка спотворює або перешкоджає належному проведенню Акції, Організатор може на свій розсуд анулювати, припинити, змінити або тимчасово припинити проведення Акції, або ж при знати недійсними будь-які реєстрації учасників Акції.

Детальну інформацію з приводу даної Акції можна отримати за телефоном гарячої лінії (0-800-500-340).

 * Під словосполученням «магазин« ВЕНЕТО »мається на увазі магазин 
будь-якого суб'єкта підприємницької діяльності, має статус
офіційного представника ТОВ «ГРУПА ВЕНЕТО.
На сторінку магазину