Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM з 10:00 до 20:00

Новини та акції

Акція! Гарячі знижки
Від салону ВЕНЕТО

01.11.2018 Акція триватиме: 1 - 14 листопада
Гарячі знижки

Останні теплі дні і все навколо дихає прохолодою ... Але так не хочеться прощатися з літом ... Починаєш нудьгувати по відпочинку, сонця, відчуттям свободи і комфорту? Ми пропонуємо справжній комфорт з «гарячими» знижками і подарунками.

Звертайте увагу на спеціальні пропозиції - з ними ви дійсно отримуєте справжню вигоду і економію до 12 900,00 грн. Цікаво?

Не зволікайте, замовляйте, телефонуйте, консультуйтеся і відпочивайте з задоволенням і теплом в своєму будинку.

МАТРАЦИ

Знижка 10%:

  • «Венето Dynamic Lux»;
  • «Венето Aсtive Dual»;
  • «Венето Люкс Мульті Софт»;
  • «Венето Double Bico».

Знижка 5%:

М'ЯКІ ЛІЖКА Сомье

Знижка 10%:

  • «Шерон» ;
  • «Ніколь» (новинка, скоро на сайті).

Знижка 5%:

  • «Тотті» ;
  • «Блюз» (новинка, скоро на сайті).

ДИВАНИ ДЛЯ ЩОДЕННОГО СНА (в обох комплектаціях (з пружинним блоком "Боннель" / с мультипружинного блоком Multi Pocket Spring):

Знижка 5%:

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

1. При придбанні будь-якого з диванів ТМ «ВЕНЕТО», з блоком "Боннель", а також «Жан», «Марк», «Олівер» отримуйте, на вибір, або подарунок - подушку «Венето Класична», розміром 50х70 см. - 2 шт., Або знижку 40% на пуф «Габріель» або пуф «Річард».

При придбанні будь-якого з диванів з мультипружинного блоком Multi Pocket Spring, отримуйте, на вибір, або подарунок - покривало «Дотик природи», розміром 130х180 см., Склад - шерсть, або знижку 40% на пуф «Габріель» або пуф «Річард» ( щодо цієї пропозиції звертайтеся до консультантів з оформлення замовлення і за консультацією).

Дивани з мультипружинного блоком Multi Pocket Spring і покривало «Дотик природи» на сайті не представлені, але доступні до замовлення.

При цьому, знижка на вищевказані дивани зберігається.

2. Якщо ви купуєте комплект, а саме, будь-яку двоспальне м'яке ліжко разом з будь-яким ортопедичним матрацом (крім матраців серії Family) аналогічного розміру - знижка на м'яке ліжко збільшуються до 15%, знижка на матраци збільшується до 10%. Крім того, в подарунок ви отримуєте ковдру «Венето Комфорт», розміром 140х205 см., І дві подушки «Венето Класична», розміром 50х70 см.

Детальніше про економію:

Під економією розуміється загальна сума заощаджень на обрані товари, а саме: різниця між базовою знижкою (при придбанні матраца і ліжка окремо) і збільшеною знижкою (при придбанні комплекту - матраца і ліжка разом), а також вартість подарунків при покупці такого комплекту (наприклад) : м'яке ліжко «Наомі», з розміром спального місця 160х200 см., матрац «Венето Комфорт Мульти» аналогічного розміру і подарунків (підматрацник, подушка «Венето Класична», розміром 50х70 см., 2 шт., ковдру «Венето Комфорт», розміром 140х205 см.).

Подарунок може отримати покупець, який придбав будь-яку двоспальне м'яке ліжко і матрац однакового розміру, крім матраців серії Family.

З приводу економії, в разі придбання ліжка іншого розміру, в інший тканини і в поєднанні з іншим матрацом, запитуйте за телефоном безкоштовної гарячої лінії.

3. При придбанні комплекту, а саме: ліжко «Юніті» будь-якої моделі в одному з наступних розмірів (80х190 см., 80х200 см., 90х190 см., 90х200 см.) Разом з будь-яким ортопедичним матрацом (крім матраців серії Family) аналогічного розміру , знижка на ліжко «Юніті» і матрац складе по 5%.

Детальніше про економію:

Під економією розуміється загальна сума заощаджень на обрані товари (наприклад вказана економія при придбанні покупцем комплекту, що складається з м'якої ліжка «Юніті С1», з розміром спального місця 80х190см., Матраца «Венето Duet» аналогічного ліжка розміру і подарунків (підматрацник «Венето» - 1 шт., подушка «Венето Соня» - 1 шт. і ковдру «Венето Комфорт дитяче»). Знижки не діють, а подарунки не надаються у разі придбання разом з ліжком матраца серії Family.

4. При покупці матраца ТМ «ВЕНЕТО» будь-якої моделі на наматрацник «Венето Safety», відповідних розмірів, знижка становить 25%.

Спеціальна пропозиція не діє при покупці матраца з ліжком і подарунками.

5. Знижка 50% на наматрацник «Венето Фреш», діє в разі його придбання з матрацом «Венето Dynamic», «Венето Dynamic LUX», «Венето Double Bico», «Венето Active Dual», «Венето Оптима Плюс», «Венето люкс Мульти Софт »,« Венето Lux Comfort »аналогічного, до наматрацники, розміру.

Спеціальна пропозиція не діє при покупці матраца з ліжком і подарунками.

6. При придбанні подушок «Венето Дамські пальчики», «Венето Original», або «Венето Люксоріус» будь-яка друга подушка, з перерахованих, зі знижкою 30% (знижка надається на подушку аналогічної або меншої вартості).

7. При придбанні подушок «Венето Релакс», «Венето Релакс Плюс», «Венето Memory Orthopedic», «Венето Multy Lux» будь-яка друга подушка, з перерахованих, зі знижкою 50% (знижка надається на подушку аналогічної або меншої вартості).

Під отриманням подарунка (подарунком) мається на увазі придбання товару за 1,20 грн. з ПДВ (за кожну одиницю окремо).

Пропозиції діють в період з 18.09.2018 р по 14.11.2018 р

Пропозиції діють, поки товари є в наявності. Всі товари, що підлягають обов'язковій сертифікації, сертифіковані. Деякі товари можуть бути відсутні в окремих магазинах офіційних представників ТОВ «ГРУПА ВЕНЕТО». Колір товару може відрізнятися від зазначеного на зображенні.

Детальні умови запитуйте за телефоном гарячої лінії. ТОВ «ГРУПА ВЕНЕТО» має право змінювати ціни, період дії та інші умови зазначених пропозицій.

На сторінку магазину